Bleskovka

Využijte možnost odepsat své dluhy v rámci milostivého léta !! Zaplatí-li povinný mezi 28.10.2021 a 28.01.2022 dlužnou částku, která tím, že jí neuhradil byla použita k exekučnímu vymáhání a je vedena soudním exekutorem, uhradí-li poplatek exekutorovi ve výši 908 Kč , kdy ve věci je oprávněným (věřitelem) veřejnoprávní subjekt

Zdroj a další informace k amnestii ZDE: cakovice

 

V rámci preventivního programu na podporu volnočasových aktivit obecně prospěšné společnosti Dialog Jessenius proběhne v Praze speciální KEMP Studentských akademií. Přístup na něj mají zdarma studenti od 13 do 20 let. Na akci si mohou mladí lidé vyzkoušet aktivity z oborů, které je baví, jako například hudba, divadlo, tanec, film, fotografie, rádio, DJing a výtvarné umění, a to pod vedením zkušených lektorů.
 
Kdy a kde se akce koná
socskupiny 02 4-200x149KEMP Studentských akademií se uskuteční od 22. do 26. července v DDM Ulita Na Balkáně
Studentské Akademie jsou volnočasové aktivity pro středoškoláky zdarma. Od roku 2010 nabízejí pražským studentům umělecké workshopy, které vedou výrazné osobnosti kulturní scény. Workshopy vznikly v rámci preventivniho programu “Můžu ti pomoct?” neziskové společnosti Dialog Jessenius o.p.s.. pod záštitou Pražského Magistrátu. “Smyslem je nabídnout studentům kvalitní volnočasovou zábavu, jenž je k ničemu nezavazuje, ale přesto pomáhá nastavovat jejich žebříček hodnot”, uvedla Jiřina Faloutová pro server studentpoint.cz. Jednotlivé obory se studentům opět otevřou na začátku září s příchodem nového školního roku.
Zdroj: NICM
 
Více informací najdete na www.studentpoint.cz nebo na www.studentska-akademie.cz