Bleskovka

Využijte možnost odepsat své dluhy v rámci milostivého léta !! Zaplatí-li povinný mezi 28.10.2021 a 28.01.2022 dlužnou částku, která tím, že jí neuhradil byla použita k exekučnímu vymáhání a je vedena soudním exekutorem, uhradí-li poplatek exekutorovi ve výši 908 Kč , kdy ve věci je oprávněným (věřitelem) veřejnoprávní subjekt

Zdroj a další informace k amnestii ZDE: cakovice

 

 

logo ukVýstava UK k výročí 1939 a 1989K chystanému 75. výročí 17. listopadu 1939 a 25. výročí listopadu 1989 připravuje Univerzita Karlova tématickou výstavu. Obrací se proto na veřejnost s prosbou o pomoc při shromažďování materiálů a dobových dokumentů vztahující se k listopadu 1939 a 1989, které souvisejí s Univerzitou Karlovou.
 Univerzita Karlova hledá pro účely výstavy fotografie, filmy a videa, které byly vytvořeny během listopadových událostí, dále dobové plakáty, letáky, studentské časopisy a další autentické dokumenty a předměty vyjma dobových novin a dalších běžně dostupných publikací. Své dokumenty mohou lidé přinést do Archivu Univerzity Karlovy, a to až do 31. srpna 2014. Koordinátory projektu a kontaktními osobami jsou Mgr. Petr Cajthaml (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 224 491 481) a Mgr. Jakub Jareš (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 224 491 483). V případě, že si lidé budou chtít své fotografie nebo videa ponechat, Archiv Univerzity Karlovy si je naskenuje či okopíruje. Darované dokumenty budou uloženy v Archivu Univerzity Karlovy, kde budou odborně zpracovány a zpřístupněny badatelské veřejnosti. S ohledem na možnost dalšího využití darovaných autorsky chráněných fotografií a audiovizuálních materiálů budou lidé požádáni o udělení souhlasu s využitím darovaných dokumentů pro vědecké, badatelské a výstavní účely a jejich možnou publikací na webu věnovaném oběma výročím.
Zdroj: NICM