Bleskovka

Drakiádu sice byla zrušená ale využijte její ,,On-line,, verzi! Vyfoťte se s drakem, viz letáček, a zašlete směrem k nám, soutěžíme o hodně krásných cen. Další informace naleznete ZDE

vlajka 02Where in Europe...?  Chcete zažít mezinárodní atmosféru, ale nechce se vám opustit teplo domova? Přihlaste se na říjnový projekt, kterého se zúčastní mladí lidé z ČR, Chorvatska, Srbska a Bosny a Hercegoviny ve věku 20-30 let.

AEGEE-Praha hledá 7 účastníků z ČR, kteří by měli zájem zúčastnit se projektu o evropské integraci a mezinárodním dialogu.

Název projektu: Where in Europe…?
Kdy? 19. – 24. října 2015
Kde? Praha

Účastníci: 28 zájemců z ČR, Chorvatska, Srbska a Bosny a Hercegoviny

Ubytování a strava budou hrazeny z programu Erasmus+. Účastníci z ČR si sami zajistí a zaplatí cestu do Prahy. Projekt má mladým lidem pomoci definovat, kde v Evropě je jejich místo a co pro ně znamená členství v Evropské unii. Je určen pro ty, kteří se zajímají o evropskou integraci, poznávání nových kultur a aktuální evropské otázky. Diskutována bude také problematika integrace bývalých jugoslávských států v rámci Evropy. Ideální účastník by se měl zajímat o výše zmíněná témata, být ve věku 20-30 let a mít angličtinu na komunikativní úrovni.

 

 Přihlášku   máte možnost vyplnit do 13. srpna 2015.

Více informací naleznete na stránkách   AEGEE-Praha  

Zdroj: NICM